סוטים ימינה


תכירו: משה פייגלין, הומופוב גאה ומקום 15 ברשימת הליכוד לכנסת. שלב נוסף בהפיכתה של מפלגת השלטון לממלכת המופרעים והקיצוניים

הבוקר פורסם ב"ידיעות אחרונות" סקר שערך איגי, ארגון הנוער הגאה, המראה שאחד מכל שני בני נוער הומואים ולסביות סובל מאלימות בבתי הספר בישראל. הערב מתחרה בפריימריז של הליכוד משה פייגלין, אחד האנשים החזקים והמשפיעים במפלגה.

במלים אחרות: התקלה בליכוד חמורה בהרבה מסתם באג במערכת ההצבעה

 • "יש לי פחד גדול מתופעת ההומוסקסואליות כשזו יוצאת מהארון, מקבלת לגיטימציה ציבורית רבה ומפוררת את הצבא והלאום. אם זו הומופוביה, אז אני הומופוב גאה המשתייך לקהילה הגדולה והמפוחדת ביותר בארץ – קהילת ההומופובים". (מקור ראשון, 21.8.09)

• "יש קשר ישיר בין שילוב הבנות ביחידות הקרביות ועידוד ההומוסקסואליות בצבא – כלומר, בין עיקור הגבריות, לבין חוסר הרצון והיכולת של צה"ל לנצח". (מקור ראשון, 22.6.12)

• "לתושב תל-אביב או ירושלים – שכל הגועל הגאה הזה צועד לו פתאום בפתח ביתו – אין לאן לברוח. בואו נהיה כנים ונודה שהמצעדים הללו עדיין פוגעים ברגשותיהם ומעוררים סלידה אצל רוב בני האדם הנורמטיביים, גם בתל-אביב. למיעוט אין זכות להשתלט על נכסי הכלל, בין אם אלו סוטים מסוטים שונים. יתכבדו נא הצועדים – ויחזרו איש-איש לארונו. שלא יתבכיינו, אף אחד לא מתערב להם שם בענייניהם. יואילו נא לוותר על ניסיונות ההשתלטות שלהם, וישאירו את רשות הרבים לאנשים נורמליים". (nrg, 2.8.12)

• "תל-אביב זו עיר של הומואים ונשים חד-הוריות, עיר שבה הגבריות לא לגיטימית. אם אתה גבר סטרייט בתל-אביב, אתה מרגיש כמעט צורך להתנצל. אם היה לי בן הומו הייתי מצטער בשבילו". (nrg, 11.10.2012)